چهار فاکتور مهم در انتخاب رنگ شیرآلات

سوالاتی که هنگام خرید شیرآلات زیاد پرسیده می شود اینست که ” چه رنگی بخریم؟ ” یا “‌کدام رنگ بهتر است ” یا “کدام رنگ دوام بیشتری دارد”  جواب این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به آنها عوامل می پردازیم:

  • سلیقه مصرف کننده مهمترین فاکتورهای در انتخاب رنگ شیرآلات است . شرکت طاهاشیر با تولید شیرآلات در رنگ های متنوع برای تمامی سلیقه ها انتخاب را برای شما آسان کرده ایم.
  • از نقش شیرآلات در دکوراسیون داخلی نمی توان غافل شد ، یکی از فاکتور های مهم انتخاب رنگ شیرآلات ساختمانی ،بهداشتی و آشپزخانه ست شدن با دکوراسیون منزل شما می باشد. بطور مثال در سرویس بهداشتی اگر دیوار و سینک روشویی سفید است شیر مخلوط روشویی و توالت طلایی رنگ خودنمایی بیشتری می کند. پیشنهاد شرکت طاهاشیر ست 313 طلایی است که علاوه بر طراحی منحصر بفرد زیبایی در جانمایی زیبایی محیط را دوچندان می کند.

در محیط سفید نیز می توان با انتخاب شیر آلات سفید مانند ست 307 طاهاشیر یکپارچگی در رنگ ایجاد کرد.

رنگ های طلایی و کروم بخاطر برق و جلایی که دارن در مکان نصب شده چشمگیری بیشتری نصب به طلایی مات و کروم مات دارند . بدین منظور رنگ طلایی و کروم ست شوپه را مشاهده نمایید.

برای سینک ظرفشویی گرانیتی شیرآلات طوسی و کروم مات مناسب هستند ست لیماک در رنگ های کروم مات و طوسی کروم و سفید کروم از گزینه ها مناسب سنگ های گرانیتی است.

برای آشپزخانه های با رنگ های روشن مانند کرم ،قهوه ای کم رنگ، طوسی کم رنگ شیر ظرفشویی اوستا در رنگ های شیری، سفید،کروم و … قابل سفارش است.

فاکتور دوام رنگ نیز بسیار مهم است . شرکت طاهاشیر با آبکاری شیرآلات کروم در دو مرحله به شما مشتریان این اطمینان خاطر را می دهد که در صورت عدم استفاده از جرم گیر های اسیدی یا شیمیایی و نگه داری مناسب، سالیان متمادی رنگ شیرآلات کروم شما ثابت بماند. شیر آلات طلایی ، طلایی مات و کروم مات نیز با پوشش PVD از مقاومت بسیار بالایی برخورد دار است. شیرآلات سفید رنگ طاهاشیر در ابتدا بعد از آبکاری کروم ، به روش الکترواستاتیک – بروز ترین روش رنگ آمیزی صنعتی – رنگ آمیزی می شوند علاوه بر ماندگاری رنگ رسوب کمتری به خود می گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.