وان حمام یکی از ملزومات خانه های مدرن است. مناسب ترین شیرآلات برای وان ها بخاطر طراحی خاص و منحصر به فرد‌شان شیرهای وان پر کن هستند. این شیرآلات که برای پاسخگویی به نیاز های جدید، طراحی شده است و با دو رنک کروم و طلایی حس لوکس بودن بیشتـر به محیـط حمام می دهند. شیر وان پر کن فلورانس طاهاشیر دارای یک عدد گوشی تلفنی برای راحتی بیشتر مصرف کننده تعبیه شده است. بواسطه استفاده از کارتریج اهرمی تنظیم سردی و گرمی آب خروجی به راحتی انجام می شود. آبریز پاشور وان پرکن مدل فلورانس طاهاشیر دارای آبریز چرخشی می باشد که می تواند فضای بیشتری را پوشش دهد و 360 درجه بچرخد.

وان پر کن فلورانس

وان های حمام به گونه ای طراحی شده اند که یکی از آرامش بخش ترین نقاط خانه به حساب می آیند ، بعد از یک روز پر مشغله یک حمام در وان گرم تماما انرژی مصرف شده را بازیابی می کند. بعد از یک  گردش در حالی که قصد دارید حیوان خانگی خود را حمام دهید شیر وان پر کن می تواند کمک بسیار زیادی برای راحت انجام شدن این استحمام بکند . این دسته از شیرالات همچنین می تواند انتخاب مناسبی برای استخر ها و ویلا ها باشد.

وان پرکن فلورانس طاهاشیر

شرکت طـاهـاشیـر پیشرو در صنعت شیرآلات ساختمانی و بهداشتی در تلاش است تمامی نیاز های مصرف‌کنندگان شیر آلات را با پشتوانه کارکنان متخصص خود پاسخگو باشد. بدین منظور تمرکز طراحان علاوه بر زیبایی و کارایی ، بر مقاومت و ماندگاری بالای محصولات می باشد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.